Základní škola Hošťálková

Ponožkový den

Ponožkový den

DEN DOWNOVA SYNDROMU

Dne 21. března se naše škola připojila ke světovému Ponožkovému dni. Oblečením každé ponožky jsme dali najevo solidaritu s lidmi, kteří se narodili s Downovým syndromem. Děti naší školy na jiné ponožky nezapomněly, dokonce jsme byli svědky toho, že si je vzájemně vyměnily. Zapojily se i třídy, které často na podobné akce zapomínají, za což jim patří velká pochvala. Tradičně hojná účast byla na prvním stupni, kde se to barevnými ponožkami jen hemžilo. I sociální sítě se ve čtvrtek plnily fotkami „ponožkujících“ kolektivů. Jsme hrdí na to, že i naše škola byla součástí všech, kteří nezapomínají na druhé, kteří neměli od začátku tolik štěstí narodit se zdraví. Děkujeme a těšíme se na další podobný den.


J. Hrachovcová

Datum vložení: 31. 3. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 3. 4. 2019 19:38
Autor: Správce Webu