Základní škola Hošťálková

Okresní kolo fotbalového McDonald’s Cup

Okresní kolo fotbalového McDonald’s Cup

Skvělého výsledku dosáhli žáci naší školy v kategorii čtvrtých a pátých tříd ve školním fotbalovém poháru, zvaném podle hlavního partnera McDonald’s Cup.

Po postupu z okrskového kola konaného ve Vsetíně čekalo náš tým okresní finále, které se uskutečnilo v pátek 5. května ve fotbalovém areálu ve Valašském Meziříčí. Ve skupině nás čekaly tři utkání. Na úvod jsme zvítězili 2:1 nad týmem Velkých Karlovic. Poté jsme prohráli s „domácí“ ZŠ Vyhlídkou 1:3. Pro postup do semifinále bylo nutné zvítězit nad Dolní Bečvou, což se nakonec po dramatickém konci povedlo a po vítězství 4:3 nás čekal duel o postup do finále. V tom jsme narazili na silný tým ZŠ Kelč, kde po slibném prvním poločasu přišel hororový druhý poločas a nakonec z toho byla prohra 1:6. Posledním našim utkáním bylo tedy utkání o konečné 3. místo, v kterém nás čekal opět tým ZŠ Vyhlídka. Poslední zápas byl těžký pro oba týmy, nakonec se radovala domácí Vyhlídka, která nás porazila 2:1. Na nás tak zbylo konečné 4.místo.

Sestava ZŠ Hošťálková:

Samuel Daňa, Adam Sedláček, Jonáš Šimek, Jan Stibora, David Bardoň, Aneta Sobotková, Robin Jančík, Vladimír Valchář, Miroslav Kajš, Jaromír Mikulec

Datum vložení: 10. 5. 2023 8:40
Datum poslední aktualizace: 10. 5. 2023 8:43
Autor: Správce Webu