Základní škola Hošťálková

Fotbal - McDonald’s Cup

Fotbal - McDonald’s Cup

Opět po roce se žáci z 1. stupně naší školy zúčastnili okrskového kola ve fotbalu pro základní školy, které v posledních letech nese název dle hlavního patrona – McDonald‘s Cup.

Turnaj se nakonec odehrál díky špatnému počasí až na druhý pokus, navíc podmínky nedovolily hrát venku, a proto se vše uskutečnilo dne 9. 5. ve sportovní hale ve Vsetíně Na Lapači. Turnaje starší kategorie se zúčastnilo 6 týmů.
Reprezentanti naší školy odehráli několik výborných zápasů, ale díky vysoké prohře v posledním utkání přišli o možnost obsadit první dvě místa a postoupit na okresní finále ve Valašském Meziříčí. Při rovnosti bodů s dalšími dvěma týmy rozhodlo v náš neprospěch pouze horší skóre, které nám přiřadilo konečné 4. místo.

Výsledky našich utkání:

Hošťálková – Kateřinice 0:1, Hošťálková – Ohrada 3:0, Hošťálková – Sychrov 3:1,
Hošťálková – Trávníky 2:1, Hošťálková – Luh 0:5

Tomáš Sobotka
Datum vložení: 19. 5. 2019 16:34
Datum poslední aktualizace: 19. 5. 2019 16:41
Autor: Správce Webu