Základní škola Hošťálková

Florbalová liga

Florbal

XX. ročník Regionální ligy starších žáků ZŠ ve florbalu o pohár „Sdružení obcí mikroregionu Vsetínsko“ a IV. ročník “Memoriálu Jardy Kudlíka“.

Florbal na naší škole je tradičním sportem a naše škola byla u zrodu Regionální ligy starších žáků základních škol ve florbalu. V lize zápolí o umístění v tabulce 8 základních škol. Hraje se systémem „každý s každým“, kdy ve čtyřech hracích dnech se tým postupně utká se všemi účastníky ligy ve dvou zápasech. Liga se rozbíhá v říjnu a končí posledním březnovým zápasem. Poslední tým ligy hraje baráž o udržení, nebo o sestup do II. ligy základních škol mikroregionu Vsetínsko.

V letošním roce obsadili naši „BORCI“ po velkých bojích 5. místo. V čím dál větší konkurenci městkých škol, které mají větší základnu hráčů, to není špatné umístění. 

Děkujeme všem chlapcům, kteří odehráli byť jediný zápas za reprezentaci školy.

Petr Graclík

 

Datum vložení: 11. 4. 2019 20:41
Datum poslední aktualizace: 11. 4. 2019 21:11
Autor: Správce Webu