Základní škola Hošťálková

Akademie žáků 1. stupně ZŠ Hošťálková

Akademie žáků 1. stupně ZŠ Hošťálková

Dne 7. 6. proběhlo v místní sokolovně vystoupení žáků 1. stupně naší školy s názvem ŠKOLNÍ REVUE. 

Malí umělci si připravili program, kterým chtěli pobavit a ukázat divákům, že škola není jenom o učení v lavicích a známkování. Škola také dává příležitost k vzájemnému setkávání, spolupráci učitelů a žáků. Celým pásmem diváky zábavně provázeli školník s uklízečkou. Aktivně se zapojili všichni naši žáci a také nám pomohli „umělci“ z 9. třídy. Sál byl zaplněn do posledního místa, všichni účinkující sklidili velký potlesk. 

Video z akce naleznete zde.

Jsme rádi, že tato událost přinesla všem pobavení a dobrou náladu.  

Mgr. et Mgr. Daniela Mrlinová 

Datum vložení: 29. 6. 2023 9:38
Datum poslední aktualizace: 29. 6. 2023 15:07
Autor: Správce Webu